PRINT CARDS

4442962

Gizlilik Politikası - Ayna Print & Çevrimiçi Matbaa

Gizlilik Politikası

AYNA PRİNT’İn gizlilik politikasına hoş geldiniz. AYNA PRİNT gizliliğinize saygı duyar ve kişisel verilerinizi korumayı taahhüt eder.

1. Giriş

Bu gizlilik politikası, AYNA PRİNT web sitemizi ziyaret ettiğinizde, bizimle etkileşimde bulunduğunuzda ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi satın aldığınızda kişisel verilerinizi nasıl kullandığını anlatır.

Ayrıca size gizlilik haklarınızı ve kanunun sizi nasıl koruduğunu anlatır.

Bu gizlilik politikasını, verebileceğimiz diğer gizlilik politikalarıyla birlikte okumanız önemlidir, böylece verilerinizi nasıl ve niçin kullandığımızı tamamen biliyorsunuz.

Herhangi bir sorunuz varsa veya gizlilik haklarınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen bu gizlilik politikasındaki talimatları uygulayın. Aşağıdaki gizlilik hakkında AYNA PRİNT ile nasıl irtibat kurabilirsiniz.

2. Web sitemiz ve AYNA PRİNT şirketler grubumuz?

Aynaprint.com.tr adresindeki web sitemiz, yeni başlayanlardan ve bağımsız tasarımcılardan büyük organizasyonlara kadar, ticari kullanıcılara yönelik basılı ürünler ve hizmetler satmaktadır. Bu web sitesi çocuklar için tasarlanmamıştır ve çocuklar ile ilgili bilgileri bilerek toplamadık.

AYNA PRİNT tüm dünyaya büyük baskı ürünleri ve hizmetleri sunmak için çalışır.

3. Sizin hakkınızda topladığımız kişisel bilgiler

Kişisel veriler veya kişisel bilgiler, o kişinin tanımlanabileceği bir birey hakkında herhangi bir bilgi anlamına gelir. Kimliğin kaldırıldığı verileri içermez (anonim veriler).

Aynaprint.com.tr web sitesine harika müşterilerimiz (siz!) Ve ziyaretçiler hakkında çeşitli bilgiler topluyoruz. Bu kişisel veriler şu kategorilere ayrılır:

Kimlik Verileri, başlık, ad, soyadı, kullanıcı adı veya benzeri bir tanımlayıcı ve giriş / şifrenizin şifrelenmiş bir sürümünü içerir. Sosyal medya aracılığıyla bizimle iletişim kuruyorsanız, bu sosyal medya kullanıcı adınızı içerebilir.

İletişim Verileri fatura adresini, teslimat adresini, e-posta adresini ve telefon numaralarını içerir.

Finansal Veriler ödeme ayrıntılarını içerir.

İşlem Verileri, sizden aldığınız ödemeler ve bizden satın aldığınız ürün ve hizmetlerin diğer ayrıntıları ile ilgili ayrıntıları içerir.

Profil Verileri, kullanıcı adınızı ve şifrenizi, sizin tarafınızdan yapılan satın alma veya siparişleri, tercihleri, geri bildirimleri ve anket yanıtlarını ve eklediğimiz tüm profil verilerini (örneğin, analiz ve profil kullanarak) içerir.

Teknik Veriler, internet protokolüne (IP), giriş verilerinize, tarayıcı türüne ve sürümünüze, saat dilimi ayarına ve konumunuza, tarayıcı eklenti türlerine ve sürümlerine, işletim sisteminize ve platformunuza ve bu web sitesine erişmek için kullandığınız cihazlardaki diğer teknolojilere sahiptir.

Kullanım Verileri, web sitemizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığınız hakkında bilgi içerir.

İzleme Verileri, sizin ya da başkalarının sizi, web işaretçileri, pikseller ve mobil tanımlayıcılar gibi çerezlerden ve benzer izleme teknolojilerinden topladıkları bilgileri içerir.

Pazarlama ve İletişim Verileri, bizden ve üçüncü taraflarımızdan ve pazarlama tercihlerinizden doğrudan pazarlama alma tercihlerinizi içerir.

Ayrıca, herhangi bir amaçla istatistiksel veya demografik veriler gibi Toplanmış Verileri toplar, kullanır ve paylaşırız. Toplu Veriler kişisel verilerinizden türetilebilir, ancak bu veriler doğrudan veya dolaylı olarak kimliğinizi açığa vurmadığı için kanunda kişisel veriler olarak kabul edilmez. Örneğin, belirli bir web sitesi özelliğine erişen kullanıcıların yüzdesini hesaplamak için Kullanım Verilerinizi toplayabiliriz. Daha iyi içerik ve hizmet sunmak için Aynaprint’in web sitesi Decibel Insight web analitik hizmetini kullanıyor. Decibel Insight, fare eylemlerini ve kaydırma hareketlerini ve web sitesi formlarıyla temel etkileşimleri kaydeder. Decibel Insight, diğer üçüncü taraf web sitelerinde tarama alışkanlıklarınızı izlemez ve sizinle ilgili tüm bilgiler Decibel Insight’a ulaşan kişisel bilgileriniz hakkında hiçbir bilgi içermez. Lütfen gizlilik politikasını inceleyin .

Bununla birlikte, Toplanmış Verileri kişisel verilerinizle birleştirerek veya birleştirerek doğrudan veya dolaylı olarak sizi tanımlayabiliyorsak, birleştirilmiş verileri bu gizlilik politikasına uygun olarak kullanılacak kişisel veriler olarak ele alırız.

Sizinle ilgili Kişisel Verilerle İlgili Özel Kategoriler toplamıyoruz (bu, ırkınız veya etnik kökeniniz, dini veya felsefi inançlarınız, cinsel yaşamınız, cinsel tercihiniz, politik görüşleriniz, sendika üyeliğiniz, sağlığınız ve genetik ve biyometrik verileriniz hakkında bilgiler içerir) . Cezai mahkumiyet ve suçlarla ilgili herhangi bir bilgi de almıyoruz. Aynaprint.com.tr üzerinde tasarladığınız veya oluşturduğunuz ürünlerle ilgili bu tür kişisel verilerin herhangi birini kullanırsanız, size söyleyemeyiz. Tasarımlarda veya ürünlerde bulunan tüm kişisel verileri sıradan kişisel veriler olarak ele alacağız.

Kişisel verileri bizimle paylaşmamayı seçerseniz veya belirli iletişim izinlerini reddederseniz, hatırladığınız ürün ve hizmetleri sağlayamayabiliriz.

4. Kişisel verileriniz nasıl toplanır?

Aşağıdakiler dahil olmak üzere ve sizin hakkınızda veri toplamak için farklı yöntemler kullanıyoruz:

Doğrudan etkileşimler. Kimlik, İletişim ve Finansal Verilerinizi formları doldurarak veya posta, telefon, e-posta veya sohbet ya da sosyal medya aracılığıyla bize bildirerek bize bildirebilirsiniz.

Bu, sağladığınız kişisel verileri içerir:

ürünleri almak için kayıt olun;

sorularınızı veya talep bilgilerini bize iletin;

web sitemizde bir hesap oluşturmak;

web sitemizdeki ürünler için tasarımlar oluşturmak;

Ürünlerimizi veya hizmetlerimizi sipariş etmek;

pazarlamanın size gönderilmesini isteyin;

sosyal medyada bizimle iletişim kurmak;

bir yarışma, tanıtım veya ankete girmek;

müşteri hizmetlerine başvurun; veya

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında yorum veya inceleme bırakın (lütfen nazik olun!).

Otomatik teknolojiler veya etkileşimler. Bizimle iletişim kurduğunuzda, aynaprint.com.tr web sitesi aracılığıyla da dahil olmak üzere, ekipmanınız hakkındaki Teknik Verileri, tarama işlemlerini ve kalıplarını otomatik olarak toplayabiliriz. Web sitemizi kullandığınızda veya reklamlarımızdan birini tıkladığınızda (üçüncü şahıs web sitelerinde gösterilenler dahil) Takibi Veri toplayabiliriz.

Üçüncü taraflar veya kamuya açık kaynaklar. Sizinle ilgili kişisel bilgileri aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli üçüncü taraflardan alabiliriz:

Analiz sağlayıcılarından, reklam ağlarından ve arama bilgi sağlayıcılarından Teknik Veriler ve / veya İzleme Verileri;

Ödeme ve sahtecilik önleme hizmetleri sağlayıcılarından İletişim, Finansal ve İşlem Verileri;

Veri ortaklarından Kimlik ve İletişim Verileri; ve

Yasalar tarafından izin verilen veya sosyal medya veya inceleme siteleri gibi kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşma izniniz olan herhangi bir üçüncü şahıstan elde edilen veriler Kanun bize izin verdiğinde sadece kişisel verilerinizi kullanacağız. En sık olarak, kişisel verilerinizi aşağıdaki durumlarda kullanırız:

5. Kişisel verilerinizi nasıl kullanıyoruz

Sözleşmeyi yerine getirmemiz gereken yer, size girmek veya girmek üzere olduğumuz. Örneğin, ürünlerimizi satın aldığınızda, bu bir sözleşme.

Meşru menfaatlerimizin (veya bir üçüncü tarafın) ve menfaatlerinizin ve temel haklarımızın gerekli olduğu durumlarda, bu menfaatleri geçersiz kılmaz. Örneğin, check-out işleminin bir parçası olarak sahtekarlık taraması yaptığımızda.

Yasal veya düzenleyici bir yükümlülüğe uymamız gereken yer. Örneğin, satışlarımızın kayıtlarına vergi uyumu için kayıt tutmak.

Genel olarak, kişisel verilerinizi, kanunun gerektirdiği durumlar haricinde, örneğin belirli doğrudan pazarlama iletişimleri göndermekle ilgili olarak işlemek için yasal bir dayanak olarak güvenmiyoruz. Yasal dayanaklarımızın rızası olduğu durumlarda, istediği zaman geri çekilme hakkına sahipsiniz.

Kişisel verilerinizi işlemeye güveneceğimiz yasal dayanak türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kişisel verileri işlemeye bel bağladığımız yasal dayanakların açıklanması konusuna bakın.

6. Kişisel verileri işlemeye bel bağladığımız yasal dayanakları açıklamak

Tablo burada size bunu yapmaya itimat hukuki temellerinin bir kişisel verileri kullanmayı planladığınız tüm yolların açıklaması gösterir. Meşru çıkarlarımızın uygun olduğu yerleri de belirledik.

Kişisel verilerinizi, verilerinizi kullandığımız belirli amaca bağlı olarak birden fazla yasal zeminde işleyebileceğimizi unutmayın.

Otomatik karar alma işlemini gerçekleştirmiyoruz.

Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, tek yapmanız gereken sormaktır. Aşağıdaki gizlilik hakkında AYNA PRİNT ile nasıl irtibat kurabilirsiniz.

7. Reklam, pazarlama ve iletişim tercihleriniz

Kimlik, İletişim, Teknik, Takip, Kullanım ve Profil Verilerinizi kullanarak, isteyebileceğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuzu düşündüğünüz ya da ilginizi çekebilecek şeylerin bir resmini oluşturabiliriz. Bu, hangi ürünlerin, hizmetlerin ve tekliflerin sizin için alakalı olduğuna ve size bunları anlatacağına karar verir. Doğrudan pazarlama dediğimiz budur.

E-posta, telefon, yazı veya posta yoluyla doğrudan pazarlama yapabiliriz. Örneğin, AYNA PRİNT gönderileri gelen kutunuza çarptırabilir veya kapı paspasınızda serin bir tanıtım arazisine sahip olabilirsiniz.

Web sitemizde, AYNA PRİNT bültenine kaydolmaya karar verdiğinize veya bir hesap oluşturmaya veya satın alma yolculuğunun bir parçası olarak ne yaptığınızı ve hangi iletişimleri göndereceğinizin gerçekten net olmasını sağlamak için her zaman çabalıyoruz. herhangi bir zamanda bir fikrinizi değiştirmek ve bültenden vazgeçmek ve sizden ayrılmanın ve Devre dışı bırakmanın en kolay yolu, iletişimin altındaki abonelikten çıkma bağlantısını kullanmaktır.

Tabii ki, Ayna print reklamlarını görebileceğiniz birçok farklı yol var ve bunların hepsi kişisel verileri kullanmaya dayalı değil – bazen gerçek dünyada ve web sitelerinde ve sosyal alanda eski moda medya reklam alanı satın alıyoruz. AYNA PRİNT’in reklamlarını web sitelerinde ve sosyal medyada görürseniz, bunlar size özel olarak yönlendirilmeyebilir, yalnızca alan için teklif alabiliriz. Ama burada size özel olarak yönlendirilebilecek bazı şeyler var:

e-postalar, örneğin AYNA PRİNT bültenler;

metin mesajları, örneğin indirim kodları ile;

Gönderi teklifleri veya paranızın perakende satış ortaklarından posta yoluyla yapılan promosyonlar; ve / veya

Telefon görüşmeleri, size ve işinize uygun olabilecek bir şey söylemek için.

Reklamlarımızın erişimini denemek ve tanıtmak ve bu nedenle analizleri ve yeniden hedeflemeyi kullanmak için iş ortaklarıyla da çalışırız. Web siteleri ve sosyal medya aracılığıyla da dahil olmak üzere alakalı çevrimiçi reklamları yayınlamak için İzleme Verilerini kullanırız.

İzleme Verileri ve özellikle de çerezler, sizinle ve AYNA PRİNT’in potansiyel yeni müşterileriyle en alakalı olduğuna inandığımız web sitesi ve sosyal reklam sunmamıza yardımcı olur. Bu amaçla kullanılan çerezler genellikle web sitemize uzman kuruluşlar tarafından yerleştirilir – ve aynı zamanda aynaprint.com.tr web sitesinde bulunduğunuzda bu güzel kartvizit tasarımını tekrar görebilirsiniz. Bu, yeniden hedeflemeyi içerir.

Çerezler ayrıca, belirli bir reklam gördüğünüzde ve bunu gördüğünüzden ne kadar zaman geçtiğini de söyler. Bu yararlıdır, çünkü reklamlarımızın etkinliğini kontrol edebileceğimiz ve insanların reklamlarımızın gösterilme sayısını kontrol edebildiğimiz anlamına gelir (bilmeden önce, sinir bozucu hale gelmeden önce). Çerezler, bir pazarlama e-postası açıp açmadığınızı anlamanıza da yardımcı olur, çünkü size okumadığınız şeyleri göndermek istemiyoruz.

İzleme Verileri, özellikle çerezler hakkında daha fazla bilgi isterseniz, aşağıdaki Çerezlere bakın.

Reklamcılıkla ilgili neredeyse tüm çerezler üçüncü taraf çevrimiçi reklamcılık ağlarının bir parçasıdır. Çevrimiçi olarak hangi reklamları gördüğünüzü nasıl kontrol edebileceğiniz hakkında bilgi edinmek isterseniz, oluşturulan devre dışı bırakma programlarına bakın . Reklam ağları tarafından belirlenen çerezleri kontrol etmiyoruz.

8. Çerezler

Reklamcılık, pazarlama ve yukarıdaki iletişim tercihlerinizi, çerezlerin (ve çevrimiçi çalışan herkesin) reklam için kullandığı bir araç olduğunu görebilirsiniz. Bu, çerezlerin neden kullanıldığının bir parçasıdır. Genellikle oldukça zekiler.

Çerezler, aynaprint.com.tr’nin daha iyi çalışmasına ve aynaprint.com.tr müşterisi olma sürecini çok daha kolay hale getirmek için arka planda çok sayıda yardım sağlamasına yardımcı olur. o giriş ve sayfadan sayfaya taşımak kolay olması ve sen de gidip diğer sayfalara bakmak isterken sepetinize kalmak gibi, unutursan bir çok şey özlersin.

Diğer çerezler, ziyaretçilerin aynaprint.com.tr’yi nasıl kullandıkları, örneğin ziyaretçilerin hangi sıklıkta gittikleri ve web sayfalarından hata mesajları aldıkları hakkında bilgi toplar. Bu çerezler, bir ziyaretçiyi tanımlayan bilgileri toplamaz. Bu çerezlerin topladığı tüm bilgiler toplanır ve aynaprint.com.tr’nin nasıl çalıştığını iyileştirmek için kullanılır.

Ayrıca, aynaprint.com.tr’nin yaptığınız seçimleri (kullanıcı adınız, diliniz veya bulunduğunuz bölge gibi) hatırlamasını ve gelişmiş, daha kişisel özellikler sağlamasını sağlayan çerezler de vardır. Bu çerezler, metin boyutuna, yazı tiplerine ve özelleştirebileceğiniz web sayfalarının diğer bölümlerine yaptığınız değişiklikleri hatırlamak için de kullanılabilir. Ayrıca, bir video izlemek veya bir bloga yorum yapmak gibi istediğiniz hizmetleri sunmak için de kullanılabilirler.

Size ve ilgi alanlarınıza uygun reklamların yayınlanması için tarama alışkanlıklarınız hakkında bilgi toplayan çerezler vardır (bkz. Reklam, pazarlama ve yukarıdaki iletişim tercihleriniz). Genellikle reklam ağlarımız tarafından iznimizle yerleştirilirler. Bir web sitesini ziyaret ettiğinizi ve bu bilgilerin reklamverenler gibi diğer kuruluşlarla paylaşıldığını hatırlarlar. Çoğu zaman, hedefleme veya reklam çerezleri, diğer kuruluş tarafından sağlanan site işlevselliği ile bağlantılı olacaktır.

aynaprint.com.tr’yi kullandığınızda, cihazınız veya tarayıcınız, örneğin gömülü içerik ve sosyal ağ bağlantıları kullanırken üçüncü taraflardan çerezler gönderilebilir. Bu şirketler veya üçüncü taraf web siteleri tarafından kullanılan çerezlere erişemediğimiz veya bunları kontrol edemediğimizi bilmeniz önemlidir. Çerezleri ve nasıl yönetileceği hakkında daha fazla bilgi için üçüncü taraf web sitelerini kontrol etmenizi öneririz.

Burada kullandığımız çerezler hakkında, kimlerin ait olduklarını, kimliklerini ve neden kullanıldığını da içeren daha fazla bilgi edinebilirsiniz . Daha fazla bilgi edinmek için gidebileceğiniz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar da ekledik.

Tarayıcınızı, tüm veya bazı tarayıcı çerezlerini reddedecek veya web siteleri çerezler ayarlandığında veya bunlara eriştiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Çerezleri devre dışı bırakır veya reddederseniz, lütfen bu sitenin bazı bölümlerinin erişilemeyebileceğini veya düzgün şekilde çalışmayabileceğini unutmayın.

9. Kişisel verilerinizin açıklanması

Kişisel verilerinizi, bu gizlilik politikasında belirtilen amaçlar için aşağıda belirtilen taraflarla paylaşabiliriz. Kanun aksi takdirde izin verirse kişisel bilgilerinizi de paylaşabiliriz.

Kişisel verileri aşağıdaki kategorilerdeki üçüncü taraflarla paylaşabiliriz:

Tedarikçiler ve servis sağlayıcılar (teknoloji servis sağlayıcıları, ödeme işleme ve dolandırıcılık önleme sağlayıcıları, üreticiler ve posta ve kurye hizmetleri gibi);

AYNA PRİNT Şirketi;

bankacılar, avukatlar, muhasebeciler ve sigortacılar gibi denetçiler ve profesyonel danışmanlar; ve

hükümet, düzenleyiciler ve kolluk kuvvetleri.

Verileri reklam, yeniden hedefleme ve analitik ile bağlantılı üçüncü taraflarla da paylaşıyoruz. Bu üçüncü tarafların kimler hakkında daha fazla bilgi için, çerez listesi dahil olmak üzere yukarıdaki Çerezlere bakınız.

Ayrıca, işimizin veya varlıklarımızın parçalarını satmayı, aktarmayı veya birleştirmeyi seçebileceğimiz üçüncü taraflarla da veri paylaşabiliriz. Alternatif olarak, başka işletmeleri de satın almaya veya onlarla birleşmeye çalışabiliriz.

Tüm üçüncü tarafların kişisel verilerinizin güvenliğine saygı göstermesini ve yasalara uygun şekilde muamele edilmesini şart koşarız. Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımızın kişisel verilerinizi kendi amaçları için kullanmasına izin vermeyiz ve yalnızca kişisel verilerinizi belirtilen amaçlar doğrultusunda ve talimatlarımıza uygun olarak işleme koymalarına izin veririz.

10. Ödeme bilgileri

aynaprint.com.tr Web sitesi üzerinden ürün ve hizmetler için yapılan ödemeleri işlemek üzere üçüncü taraf ödeme işlemcileri kullanır. Tüm çevrimiçi ödemeler, Ödeme Kartı Sektörü veri güvenliği standartlarına (yüksek olan!) Uygun olarak yapılacaktır ve faturalandırma bilgileriniz (yalnızca sahtekarlık koruması amacıyla bu ödeme işlemcileri tarafından kullanılır) iletilmeden önce şifrelenir. onlara. Aşağıdaki istisnalara tabi olarak, kredi kartı bilgileriniz doğrudan tarayıcınızdan bu ödeme işlemcilerine iletilir – AYNA PRİNT asla (asla!) Tam Kalıcı Hesap Numaranızı bilmez. Bu, ödeme formunun site dışında olduğu veya ödeme sayfasındaki bir çerçevede görüntülendiği anlamına gelir.

Payu için sadece Payu ile yapılan işlemi tanımlamak, geri ödeme yapmak ve Payu ile yapılan işlemleri tanımlamak için gereken simgeleri saklarız.

11. Uluslararası transferler

Kişisel verilerinizi aktardığımızda, geçerli veri koruma yasasına uyacağız. Uluslararası bir transfer gerçekleştirirken kullanmayı seçebileceğimiz bazı mekanizmalar şunlardır:

Kişisel verilerinizin aktarımı, resmi olarak Avrupa Komisyonu tarafından kişisel veriler için yeterli düzeyde koruma sağladığı kabul edilen bir ülkedir.

Avrupa Komisyonu tarafından onaylanan ve kişisel verileri Avrupa’daki aynı korumayı veren “AB Model Hükümleri” olarak adlandırılan özel sözleşmeler kullanabiliriz.

ABD’de yerleşik sağlayıcıları kullandığımızda, Gizlilik Kalkanı’nın bir parçası olduklarında, Avrupa ve ABD arasında paylaşılan kişisel verilere benzer koruma sağlamaları için gerekli olan verileri onlara aktarabiliriz. Sağlayıcı AB-US Privacy Shield sertifikalı değilse, AB Model Şartlarını kullanabiliriz.

12. Veri güvenliği

Kişisel verilerinizin yanlışlıkla kaybolmasını, kullanılmasını veya yetkisiz bir şekilde erişilmesini veya değiştirilmesini engellemek için uygun güvenlik önlemleri aldık. Ayrıca, kişisel verilerinize erişimi, çalışanların, temsilcilerin, yüklenicilerin ve bir işletmenin bilmesi gereken diğer üçüncü taraflara sınırlandırıyoruz. Kişisel verilerinizi sadece talimatlarımıza göre işleme alırlar ve gizlilik yükümlülüğüne tabidirler.

Herhangi bir şüpheli kişisel veri ihlali ile başa çıkmak için prosedürler uyguladık ve yasal olarak gerekli olduğumuz bir ihlal hakkında sizi ve geçerli herhangi bir düzenleyiciyi bilgilendireceğiz.

13. Üçüncü taraf bağlantıları

Bu web sitesi üçüncü taraf web sitelerine, eklentilere ve uygulamalara bağlantılar (örneğin, Facebook ile oturum açma yeteneği) içerebilir. Bu linklere tıklamak veya bu bağlantıları etkinleştirmek üçüncü tarafların sizin hakkınızda veri toplamasına veya paylaşmasına izin verebilir. Bu üçüncü taraf web sitelerini kontrol etmiyoruz ve gizlilik beyanlarından sorumlu değiliz. Web sitemizden çıktığınızda, ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını okumanızı öneririz.

14. Veri saklama

Kişisel verilerinizi, yasal, muhasebe veya raporlama gerekliliklerini yerine getirme amaçları dahil olmak üzere, topladığımız amaçları gerçekleştirmek için gerekli olduğu sürece saklayacağız.

Kişisel veriler için uygun saklama süresini belirlemek için, kişisel verilerin miktarını, niteliğini ve duyarlılığını, kişisel verilerinizin yetkisiz kullanımından veya ifşa edilmesinden kaynaklanan potansiyel zarar riskini, kişisel verilerinizi nasıl işlediğimizi ve Bu amaçları başka yollarla ve geçerli yasal gerekliliklerle gerçekleştirebiliriz.

Kanun gereği, müşterilerimizle ilgili temel bilgileri (İletişim, Kimlik, Mali ve İşlem Verileri dahil) vergi amaçları için müşteriyi bıraktıktan sonra kanunda belirtilen süre ile saklamak zorundayız.

Gelecekte herhangi bir zamanda geri gelebileceğinizi ve geçmişte bizden sipariş verdiğiniz ürünleri yeniden basabileceğinizi size söz veriyoruz. Yani, bu bilgiyi aktif olarak silmediğiniz sürece, biz de bunu koruyoruz, bu yüzden sözümüzü tutuyoruz.

Bazı durumlarda, kişisel verilerinizi (artık sizinle ilişkilendirilemeyeceği şekilde) anonimleştirmek için, araştırma veya istatistiksel amaçlar için, bu bilgiyi size başka bir bildirimde bulunmadan süresiz olarak kullanabiliriz.

15. Yasal haklarınız

kişisel verilerinizle ilgili olarak veri koruma kanunları kapsamında haklarınız vardır:

Bilgilendirilme hakkı – kişisel verilerinizi nasıl kullandığımızı (ve bu gizlilik politikasında yaptığımız şeyi) size bildirmekle ilgili bir yükümlülüktür;

Erişim hakkı – bu, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin kopyası için ‘veri konusu erişim talebi’ olarak bilinen bir şeyi yapma hakkıdır;

Düzeltme hakkı – bu sizin hakkınızda eksik veya yanlış olabilecek kişisel verileri düzeltmek için bir haktır;

Silme hakkı – aynı zamanda ‘unutulma hakkı’ olarak da bilinir ve belli durumlarda, hakkınızda sahip olduğumuz kişisel verileri silmemizi isteyebiliriz (tutmamız gereken yasal bir neden olmadıkça);

İşlemeyi kısıtlama hakkı – bu, kişisel verilerin işlenmesini askıya almamızı istemek için belirli durumlarda sizin için bir haktır;

Veri taşınabilirliği hakkı – bu, kişisel verilerinizin bir kopyasını ortak bir biçimde (örneğin, bir .csv dosyası) bize sormanız için bir haktır;

İtiraz hakkı – kişisel verilerinizi işleme koymamıza itiraz etmeniz sizin için bir haktır (örneğin, verilerinizi doğrudan pazarlama için işlemeye itiraz ediyorsanız); ve

Otomatik karar verme ve profil oluşturma ile ilgili haklar – yaptığımız herhangi bir profilleme veya herhangi bir otomatik karar verme konusunda şeffaf olmak bizim için bir haktır.

Kişisel verilerinize erişmek (ya da diğer haklardan herhangi birini kullanmak) için bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ancak, talebiniz açıkça asılsız, tekrarlı veya aşırı ise makul bir ücret talep edebiliriz. Alternatif olarak, bu durumlarda isteğinize uymayı reddedebiliriz.

Kimliğinizi doğrulamamıza ve kişisel verilerinize erişme hakkınızı (veya diğer haklarınızı kullanabilmeniz için) sağlamanıza yardımcı olmak için sizden özel bilgi talep etmemiz gerekebilir. Bu, kişisel verilerin, alma hakkına sahip olmayan herhangi bir kişiye açıklanmamasını sağlamak için bir güvenlik önlemidir. Yanıtımızı hızlandırmak isteğinizle ilgili daha fazla bilgi için sizinle iletişime geçebiliriz.

Tüm meşru taleplere bir ay içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Talebiniz özellikle karmaşıksa veya bir takım talepte bulunursanız, bazen bir aydan daha uzun sürebilir. Bu durumda sizi bilgilendirir ve güncel tutarız.

16. AYNA PRİNT ile nasıl iletişime geçilir

Bu gizlilik politikası hakkında veya herhangi bir sorunuz varsa , lütfen info@aynaprint.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz veya genel olarak bu web sitesi hakkında yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bize buradan ulaşın. 444 29 62 – 0530 966 97 97

17. AYNA PRİNT’den size küçük bir talep

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin doğru ve güncel olması önemlidir. Kişisel bilgileriniz bizimle olan ilişkiniz sırasında değişirse lütfen bizi bilgilendirin. Bunu hesabınızı güncelleyerek yapabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

18. Bu gizlilik politikasındaki değişiklikler

Genel Veri Koruma Yönetmeliği yenidir ve işletmelerin bunu nasıl takip etmesi gerektiği konusunda yeni kılavuzlar yayınlamaktadır. Dolayısıyla, önümüzdeki aylarda gizlilik politikamızla ilgili küçük güncellemeler görebilirsiniz. Check-in yaptığınızdan ve şimdi ve sonra her zaman okuduğunuzdan emin olun. Teşekkür ederiz.

© Ayna Print Limited 2018

Top
1
Merhaba
Yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu var mıdır?
Powered by
X